بیمه درمان تکمیلی انفرادی بیمه سامان

بیمه سامان یکی از معدود شرکت‌های بیمه است که علاوه بر ارائه بهترین و مناسبترین شرایط بیمه درمان گروهی، اقدام به عرضه بیمه تکمیلی انفرادی نموده است. بیمه تکمیلی انفرادی سامان در طرح‌های مختلفی شامل طرح پایه، طرح اقتصادی، طرح منتخب، طرح ویژه، طرح جامع و طرح ممتاز ارائه شده است. طرح‌های مختلف بیمه تکمیلی انفرادی سامان همه هزینه‌های درمانی شامل هزینه‌های بیمارستانی، اعمال جراحی، پاراکلینیکی، جراحی‌های سرپائی، خدمات آزمایشگاهی، هزینه‌های آمبولانس، زایمان، ویزیت، دارو و دندانپزشکی را پوشش می‌دهد. با توجه به پوشش‌های کامل ارائه شده، بیمه درمان تکمیلی انفرادی بیمه سامان در حال حاضر بهترین بیمه تکمیلی انفرادی در سطح کشور است که بصورت انفرادی به هموطنان عزیز ارائه می‌شود.

سقف تعهدات طرح‌های مختلف بیمه تکمیلی انفرادی سامان بصورتی تعیین شده است که پاسخگوی نیاز اکثریت هموطنان عزیز باشد و هزینه این طرح‌ها نیز به نوعی است که همه هموطنان عزیز می‌توانند به راحتی این بیمه نامه ارزشمند و ضروری را تهیه نمایند. حق بیمه طرح پایه درمان تکمیلی انفرادی ویژه دارندگان بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان فقط 100 هزار تومان سالیانه است. حق بیمه طرح ممتاز که قابل خریداری توسط عموم مردم است نیز در باز سنی 16 تا 50 سال معادل یک میلیون و پانصد و هشتاد هزار تومان است. نرخ سایر طرح‌ها نیز با توجه به سن متقاضی و پوشش‌های انتخابی بصورت آنلاین قابل محاسبه است.

تکمیل درمان انفرادی

سوالات متداول درباره بیمه تکمیلی انفرادی:

آیا بیمه درمان انفرادی توسط شرکتهای بیمه ارائه می‌شود؟ بیمه‌های درمان معمولا بصورت گروهی (برای گروه‌های بالای 50 نفر ارائه می‌شود). شرکت بیمه سامان از معدود شرکت‌هایی است که علاوه بر بیمه‌های درمان گروهی، طرح بیمه درمان انفرادی با پوشش‌های کامل و هزینه بسیار مناسب ارائه داده است. با توجه به ویژگی‌های خاص بیمه درمان انفرادی لازم است که قبل از خرید این محصول حتما با مشاور صحبت نمایید. لذا از شما دعوت می‌شود که برای دریافت مشاوره تخصصی بیمه درمان انفرادی با ما تماس حاصل فرمایید .

بیمه تکمیلی انفرادی چه پوشش‌هایی دارد؟ بیمه تکمیلی انفرادی سامان هزینه‌های بیمارستانی، اعمال جراحی، پاراکلینیکی، جراحی‌های سرپائی، خدمات آزمایشگاهی، هزینه‌های آمبولانس، زایمان، ویزیت، دارو و دندانپزشکی را پوشش می‌دهد.

چرا باید بیمه تکمیلی داشته باشم؟! بیمه‌های پایه مانند بیمه تامین اجتماعی، بیمه خدمات درمانی، بیمه ایرانیان، بیمه روستاییان و غیره فقط بخش بسیار اندکی از هزینه‌های درمانی شما را پوشش می‌دهند و اغلب فاقد پوشش‌هایی مانند ویزیت، دارو، دندانپزشکی و غیره هستند. همچنین بیمه‌‎های پایه اغلب می‌بایست در مراکز درمانی خاصی استفاده شود ولی بیمه‌ تکمیلی انفرادی بیمه سامان تمام مراکز درمانی را پوشش می‌دهد.

آیا لزوما می‌بایست قبل از درمان، معرفی نامه بیمه تکمیلی بگیرم؟ بیمه سامان با طراحی یک سامانه الکترونیکی فرآیند اخذ معرفی نامه بیمه درمان را بسیار ساده کرده است. پیشنهاد می شود در صورتیکه برای بستری میخواهید به بیمارستان مراجعه کنید حتما معرفی نامه دریافت کنید. لازم به ذکر است که در صورت عدم دریافت معرفی نامه نیز هزینه ها قابل پرداخت است (پس از ارائه فاکتورهای هزینه یا پرونده بیمارستانی و طی مراحل اداری مورد نیاز)

تفاوت بیمه تامین اجتماعی با بیمه تکمیل درمان انفرادی چیست؟ با ارائه دفترچه بیمه تامین اجتماعی در زمان مراجعه بیمار به پزشک یا بیمارستان درصد مشخص و اندکی از هزینه های درمان پوشش داده می‌شود. برای مواردی که هزینه درمانی قابل توجه است می‌بایست بیمه تکمیلی داشته باشید.

حق بیمه درمان تکمیلی انفرادی چقدر است؟ حق بیمه با توجه به سن و طرح انتخابی متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس حاصل فرمایید .

فرانشیز بیمه درمان تکمیلی انفرادی سامان چقدر است؟ فرانشیز این بیمه نامه 10% است.

دوره انتظار استفاده از بیمه تکمیلی انفرادی چقدر است؟ دوره انتظار زایمان: 9 ماه جراحی: 3 ماهتماس با ما :

ایمیل : info@sie24.ir

تماس : 09131708746 / 09357856632
آدرس : اصفهان - سه راه نظر - به طرف خیابان وحید - مجتمع تجاری وحید - شماره 11

سایت های مرتبط :

لینک های پر بازدید :